Menu

Industriële taats deuren en zijlichten SSA 8012 zwart

Skantrae Industriële deurstel taats met zijlichten indu5a zwart
- opgebouwd uit stijlvolle, slanke aluminium profielen
- compleet inclusief taatssysteem
- aantrekkelijk geprijsd vergeleken met staal
- hoogte maten van 2000 tot 2674mm
- breedte maten van 600 tot 1190mm (per deur)
- voorzien van een poedercoating in RAL9011 (grafietzwart)
- gemonteerde diversen veiligheidsglas soorten
- garantie 5 jaar

€ 5.249,74 € 4.199,79 Excl. BTW: € 3.470,90

Maak een keuze:

Deze Skantrae Industriële taatsdeur, hier in dubbele uitvoering, is een mooi deurontwerp dat met zekerheid op zal vallen in je interieur. De taatsdeur heeft geen kozijn nodig en zit direct verankerd in het plafond en de vloer. In plaats van een scharnierpunt aan het kozijn, heeft deze deur zijn draaipunt op de onder- en bovenzijde. Daardoor kan de deur zowel naar binnen als naar buiten draaien.

De Skantrae Industriële taatsdeuren zijn opgebouwd uit stijlvolle, aluminium profielen en worden zonder kozijn geplaatst. De bevestiging vindt plaats door middel van een draaipunt in het plafond of de muur en in de vloer. Het draaipunt van de deur bevindt zich op de onder- en bovenzijde, 15cm uit de kant. De breedte van de stijlprofielen bedraagt 24mm. De hoogte van de boven- en onderdorpels is 75mm, de tussenprofielen hebben een hoogte van 21mm. De deurdikte is 38mm. De profielen zijn voorzien van een poedercoating in RAL9011 (grafietzwart).

Taatsdeuren:
- scharnieren van taatsdeuren worden altijd exact 150mm uit de kant gemonteerd en dienen aan de onderzijde 30mm in de grond gemonteerd te worden
- de speling tussen muur en deur bedraagt aan beide zijden 5mm
- afstand bovenzijde deur en plafond/muur bedraagt 10mm
- de speling tussen de onderzijde van de deur en de vloer is 13mm.

De taatsdeuren kunnen uitgerust worden met een:
- beugel handgreep: formaat 20x20x300mm, montage op de verticale stijl of een
- bar handgreep: formaat 20x10x750mm, montage op de horizontale tussenprofielen.
- bar handgreep: formaat 20x10x1200mm, montage op de horizontale tussenprofielen.

Er is een keuze uit 4 verschillende soorten veiligheidsglas, helder gelaagd glas (ook wel transparant genoemd) of mat gelaagd glas tevens is er nu ook de keuze uit Rookglas of Subtiel grijs. Alle glassoorten zijn 6mm gelaagd.

De vermelde prijs is voor twee taatsdeuren inclusief taatssysteem en twee zijlichten, montagemateriaal en inclusief helder glas. Voor andere glassoorten geldt een meerprijs. De prijs is gebaseerd op een dagmaat 2500x2350 (HXB). Er geldt een meerprijs voor grotere afmetingen.

Garantie: 5 jaar

Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Skantrae.

Mijn ervaring met deco deuren is geweldig

Ik heb een goede ervaring met deco en de monteurs hel om aan te bevelen top

25-11-2023 06:39   H.Brouwer, Oostzaan


Goed proces en een prachtige deur helemaal naar wens.

Levertijd zou iets sneller mogen echter was het ook een maatwerk product wat we besteld hebben en dus is het wel weer begrijpelijk.

19-11-2023 05:40   Laurens, Zeist


Helemaal top

Vakkundige mensen bij Decodeuren, Wolter en Michael die de deuren hebben geplaatst

Zijn erg vakkundig

Wij zijn erg tevreden Peter en Paulien Kik

18-11-2023 13:19   Peter , Huizen


Top product. Top service

Wij hebben twee schuifdeuren besteld bij Deco deur. Moest op maat gemaakt worden. Uitstekend advies gekregen in de showroom en het eindproduct is ook top. Bij de aflevering zat er een beschadiging op een van de deuren door het transport. Er was geen enkele discussie om de deur te vervangen. Prima adres. We zouden er zo weer naar toe gaan.

08-11-2023 15:06   Rogier, Aerdenhout


Mooie deur en goede service!

Goed geholpen, snelle levering, goede montage service!

30-10-2023 14:09   Mariska, Huizen


prima service

mooie deuren geleverd

17-10-2023 17:18   sietse, loosdrecht


Mooie deur geplaatst door vaklui

Kwaliteitsdeur geplaatst door echte vaklui.

14-10-2023 18:13   Marco, Nijverdal


De beste Deur komt van Decodeur

Onze ervaring is met decodeur is prima

eerst afspraak voor bezichtiging in showroom
geslaagd voor mooie deur met beslag

afspraak gemaakt voor de levering van de deur

wel even geduld hebben maar dan krijg je een mooie deur
demontage en montage van deur vakkunde alles keurig gerepareerd
en alle rommel en oude deur meegenomen.

29-09-2023 17:57   Jan, Beverwijk


Vakkundig advies en bijzonder vakkundige plaatsing.

Vakkundig advies bij de aanschaf van onze 6 nieuwe kamerhoge HPL binnendeuren compleet met Colo-renovatiekozijnen. DecoDeur gaf in het adviesgesprek aan wat er allemaal mogelijk was zonder hierin sturend te zijn. Vaktimmerman Rien heeft, na het inmeten, de kozijnen en deuren binnen één dag geplaatst. Wij zijn bijzonder tevreden over het eindresultaat.

10-09-2023 17:08   Richard, Utrecht


prima

Bestellen gaat eenvoudig, bevestigingsmail komt vlot, levering ging ook goed.

05-09-2023 09:09   Gert, Den Helder


Meer reviews op Kiyoh

Tags: taats, deurstel taats, dubbele taatsdeuren