SSL 4108 nevel glas taats of schuifdeur

-550x550h.png)



-80x80h.png)


Skantrae SlimSeries Ultra deur met nevel glas
- Leverbaar tot een breedte van 1100 en een hoogte van 2700mm
- houten smalle stijlen en dorpels van slechts 30mm
- boven en onderdorpel 80mm
- geen zichtbare glaslatten tussen roede 25mm
- geschikt als schuif of taatsdeur
- inclusief blank 8mm veiligheidsglas (voorgemonteerd)
- zwart voorbehandeld in RAL 9011
- bijpassend deurbeslag en taatsysteem leverbaar
- garantie 10 jaar
- Merk: Skantrae
Kies variant:
- Omschrijving
- Glas
- Opdek / Stomp
- Slimseries Ultra
- Beslag Alfa
- Beslag Taats
- Beslag Delta
- Beslag Foxtrot
- Montage
Deze Skantrae SlimSeries Ultra deur SSL4108 is als maatwerkdeur leverbaar.
Dit model is voorzien van:
- 90 graden profiel
- zijstijlen 30mm
- tussen roedes 25mM
- onder en bovendorpel 80mm
- nevel veiligheidsglas voorgemonteerd
De SlimSeries Ultra designdeuren zijn opgebouwd uit houten stijlen en dorpels. Breedte van de stijlen bedraagt 30mm en de dorpels is 80mm. Deze deuren zijn alleen geschikt voor schuif of taatssysteem. Standaard wordt het SlimSeries Ultra assortiment geleverd met 8mm voorgemonteerd veiligheidsglas. Glaslatten zijn niet zichtbaar. De deuren worden met een zwarte grondverf (RAL 9011) voorbehandeld. SlimSeries Ultra deuren zijn voorzien van het FSC keurmerk en onder KOMO certificaat geproduceerd.
Er is speciaal deurbeslag ontwikkeld voor deze SlimSeries designdeuren met extreem smalle stijlen. Bij de opties kunt u dit indien gewenst direct mee bestellen. Wanneer u dit mee besteld wordt de deur ook al voorzien van de nodige voorbewerkingen.
Bij Taatsdeuren kunt u kiezen voor SlimSeries Ultra deurkrukken en deurgrepen.
Of u kunt kiezen voor een taatsdeur infrezing in combinatie met een deurgreep. Het voordeel van een taatsdeur is dat er geen kozijn hoeft te worden gemonteerd.
Bij schuifdeuren kunt u de keuze maken uit het schuifdeursysteem Alfa, Delta of Foxtrot in combinatie met deurgrepen of deurkommen.
De SlimSeries Ultra deur kan geleverd worden tot een deurhoogte van 2700mm
De vermelde prijs is tot een hoogte van 2015mm en een breedte van 1100mm, voor andere hoogtes en breedtes geld een meerprijs. De prijs is inclusief glas. Het glas wordt voorgemonteerd geleverd. Klik hier voor de inmeet instructies.
Garantie: 10 jaar
Levertijd: ca. 16 werkweken
Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Skantrae.
Bekijk hier de glaskeuze mogelijkheden van de Slimline deuren. Leverbaar op alle maatwerkdeuren vanaf 14 oktober 2019.
De mogelijkheden in zwart:
De mogelijkheden in wit:
Wat is het verschil tussen een stompe en een opdekdeur?
Er zijn twee soorten binnendeuren: stompe deuren en opdekdeuren.
Een stompe deur valt geheel IN het kozijn en wordt afgehangen aan scharnieren.
Een opdekdeur valt gedeeltelijk OP het kozijn (opdekrand) en is daarom altijd wat naar voren geplaatst. Een opdekdeur wordt bovendien met speciale paumelle scharnieren afgehangen.
Hoe bepaal je de maat van de deur?
Voor stompe deuren neemt u de maat van uw oude deur of meet u de binnenkant van uw kozijn (sponningmaat). Voor de juiste maat dient er 5mm van de sponningmaat te worden afgetrokken. Voor opdekdeuren meet u de breedte maat ZONDER opdekrand en de hoogte MET opdekrand. U neemt hiervoor de sponningmaat van het kozijn en telt 12mm bij de hoogtemaat op.
Kenmerken van de opdekdeur
Een opdekdeur is vooral geschikt als binnendeur en kan beter niet als buitendeur gebruikt worden. Dit omdat een opdekdeur door de manier van plaatsing op een eenvoudige wijze te forceren is en dus zeer inbraakgevoelig is. Deze deur is namelijk gedeeltelijk op het kozijn geplaatst.
Een opdekdeur wordt met name toegepast bij stalen binnendeurkozijnen. Vooraf moet bepaald worden welke draairichting de opdekdeur heeft, dit in verband met de toepassing van de speciale scharnieren. Alle binnendeuren in het assortiment van DecoDeur zijn in zowel de stompe als opdekuitvoering te verkrijgen.
De draairichting van de opdekdeur
Bij opdekdeuren is de draairichting van belang omdat het slotgat en de paumellegaten al zijn voorgeboord.
Hoe bepaalt u de draairichting: ga aan de kant staan, waarbij u de deur naar u toe trekt bij het openen:
1. Zijn de scharnieren aan de linkerkant geplaatst? Dan is de deur linksdraaiend
2. Zijn de scharnieren aan de rechterkant geplaatst? Dan is deur is rechtsdraaiend.
Standaard hoogte paumelleboringen opdekdeur
Alle opdekdeuren worden standaard voorzien van paumelleboringen.
Deuren van 201,5 en 211,5cm hoogte worden van 2 paumelleboringen voorzien. Een deur van 231,5cm hoogte krijgt 3 paumelleboringen.
Hoogte paumelleboringen, gemeten van bovenzijde deur inclusief opdekrand: 201,5cm deur: 236mm en 1736mm. 211,5cm deur: 336mm en 1836mm. 231,5cm deur: 336mm, 536mm en 2036mm.
LET OP: bij afwijkende hoogtes voor paumelleboringen dient u dit bij opdracht altijd aan ons op te geven.
SlimSeries Ultra Taatsdeuren pakket
De Taatsdeuren met extreem smalle stijlen vereisen een speciaal Taatsscharnier. U kunt hiervoor zes keuzes maken met de daarbij behorende deurgrepen.
Taatsdeuren pakket bestaat uit:
- Deurgrepen (2 per deur) keuze uit zes mogelijkheden zie onderstaande sets.
- Taatsdeuren systeem
- Infrezing taatsdeuren systeem
Onderstaand ziet u de verschillende mogelijkheden
Montageservice door heel Nederland!
Om al het werk uit handen te nemen, kan DecoDeur ervoor zorgen dat uw binnendeuren op een professionele wijze afgehangen worden.Wij kunnen de montage voor u verzorgen vanaf 3 binnendeuren.
De volgende werkzaamheden kunnen wij voor u uitvoeren:
- inmeten van de deuren op locatie
- demonteren van uw huidige binnendeuren
- op maat maken en pas en arm schaven van uw nieuwe binnendeuren
- deelbewerkingen maken zoals standaard scharnierinkrozingen, slotgaten, etc.
- binnendeurkozijnen plaatsen
- binnendeuren monteren in bestaande of nieuwe kozijnen
- binnendeuren monteren met verdekte scharnieren (optioneel)
- monteren glas in deur(en)
- monteren deurbeslag en hang- en sluitwerk
- afvoeren van uw oude deuren (optioneel).
U hoeft uw deuren dan zelf alleen nog af te lakken in de door u gewenste kleur, wanneer deze in grondverf geleverd worden.
Op basis van uw NAW-gegevens en het aantal binnendeuren maken wij vrijblijvend een offerte voor montage.
Bij een groter aantal deuren kunnen wij de deuren eventueel ook van tevoren komen inmeten.
Kijk eens bij onze Uitgevoerde projecten om te zien wat DecoDeur voor u kan betekenen op het gebied van montage.
Heeft u nog vragen omtrent onze montageservice?
Neem gerust even contact met ons op. Onze verkoopmedewerkers staan u graag te woord.