- merbau
- direct leverbaar
- brede stijlen 140mm
- dekkend voorbehandeld
- geschikt voor isolatieglas
- KOMO keurmerk
- Merk: Java
€ 530,56 € 477,50 Excl. BTW: € 394,63
Java tuin- of terrasdeur JV 1440 Voorraad
Deze voorbehandelde terras- of achterdeur is in diverse maten direct uit voorraad leverbaar. Bij de beschikbare maten kunt u zien onder 'Voorraad maten' welke maten uit voorraad leverbaar zijn.
Mocht u een andere maatvoering wensen dan kunt u dit vermelden in het veld 'Opmerkingen'. Levertijd voor een maatwerkdeur bedraagt ca. 4 weken.
De terras-/achterdeuren zijn standaard vervaardigd van de houtsoort merbau (40mm dik). Andere diktes tevens leverbaar. Deze deuren zijn dekkend voorbehandeld in RAL 1013 (crème). De stijlen zijn 140mm breed en de borstwering 400mm hoog.
Standaard wordt deze buitendeur afgestemd op isolatieglas en levering vindt plaats inclusief isolatieglaslatten. De deur is voorzien van 2 ventilatiesleuven t.b.v. geventileerde binnenbeglazing.
Het glas is niet op voorraad beschikbaar. De deur is geschikt voor enkel- en isolatieglas.
Het is mogelijk om een slotgat of meerpuntsluiting te laten infrezen en deze te monteren. Onze meerpuntsluitingen voldoen aan het SKG** keurmerk en voldoen aan het Politiekeurmerk Veilig Wonen.
De vermelde prijs is exclusief deelbewerkingen, omdat dit afhankelijk is van uw keuze. Bij de beschikbare opties staan ook de prijzen van de deelbewerkingen.
Garantie: 6 jaar
Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Java.
Kwaliteit prima; uitvoeringstermijn nogal lang
Prima vooroverleg betreffende de mogelijkheden van een nieuwe deur.
Helaas vervolgens nogal wat tijd voor een voor-opname en de levertijd na opdracht.
Maar verder alles prima!
07-08-2026 20:04 Joop, Huizen
Klantgericht bedrijf
Medewerkers konden goed meedenken over wat we zochten voor een voordeur. Mogelijkheden goed besproken en dat is fijn.
Mooie voordeur afgeleverd en netjes geplaatst.
05-08-2026 17:16 Jacqueline Adema, Wilnis
Zeer prettige communicatie, service en erg blij met de deuren!
We kwamen bij Decodeur uit omdat we op zoek waren naar plafondhoge binnendeuren ter vervanging van de standaardkozijnen met bovenlicht.
Decodeur biedt een aantrekkelijk alternatief voor soms zeer dure maatwerkdeuren. Alles wordt ingemeten en de deuren (in de grondverf) worden vakkundig geplaatst (met beslag en sluitingen naar wens). Zelf werken we de deuren af (kitten en schilderen). Voor ons de perfecte oplossing. Communicatie, service en montage zijn top!
05-08-2026 08:45 Anke, Oosterhout
Super mooi deur en kozijn
Fijn contact met klantenservice waar goed werd meegedacht over deurbeslag keuze.
Zeer vriendelijk en nette monteur heeft oude deur en kozijn verwijderd en prachtig nieuw kozijn met onderdorpel geplaatst. Zijn erg blij met resultaat en handelswijze! Zeker aan te raden!
04-08-2026 12:42 Ben, Den haag
Desastreus
Deco Deur heeft mij laten ervaren hoe diep een bedrijf kan zinken wanneer het zijn eigen fouten probeert af te schuiven op de klant. Ik bem maandenlang bezig ben geweest om aan te tonen dat ik een deur in een bepaalde kleur had besteld, terwijl Deco Deur bleef vasthouden aan hun eigen administratieve chaos. In de correspondentie wordt zelfs erkend dat er sprake was van een “miscommunicatie” in hun eigen orderverwerking — een interne fout die ze vervolgens probeerden te presenteren alsof het mijn verantwoordelijkheid was.
Het offertetraject was absurd: talloze mails, telefoontjes, en zelfs een tijdslijn die ik zelf moest maken om hun fouten te bewijzen. Deco Deur bagatelliseerde mijn klachten en probeerde de risico’s bij mij neer te leggen. In het dossier staat letterlijk: “Cliënt heeft gedurende het offertetraject intensief contact gehad… en herhaaldelijk duidelijk gemaakt dat hij een deur in RAL 5008 wenste te ontvangen.” Toch bleef Deco Deur doen alsof ik het probleem was.
Pas na juridische bemiddeling kwam er beweging.
Dat een klant een jurist moet inschakelen om een deur in de afgesproken kleur te krijgen, zegt alles. Deco Deur toont geen professionaliteit, geen verantwoordelijkheid en geen respect voor de consument. Een bedrijf dat zijn eigen fouten probeert te verbergen en de klant laat opdraaien voor hun interne wanorde, verdient geen vertrouwen.
Voor mij nooit meer Deco Deur.
29-07-2026 20:05 Noorie, Den haag
Van bezoek showroom tot installatie super service
Uiterst vriendelijk en behulpzaam van bezoek showroom en aankoop tot uiteindelijke installatie.
24-06-2026 09:38 Margriet, Apeldoorn
Makkelijk proces en topmontage door een echte vakman
Wij hebben een goede ervaring gehad met onze nieuwe voordeur. Het proces van bestellen tot en met inmeten verliep makkelijk en duidelijk. De levertijd was wel lang, ongeveer 24 weken, maar ik vermoed dat dit in deze branche redelijk normaal is.
Een verbeterpunt zou zijn om tussentijds wat vaker een update te geven over de leverstatus. Dan weet je als klant beter waar je aan toe bent.
De montage was echt top. Rien is duidelijk een echte vakman: hij werkt netjes, denkt mee en regelt het gewoon. Binnen twee uur was alles klaar en het resultaat is helemaal naar wens.
Al met al zijn wij erg tevreden met de nieuwe voordeur en de montage. Een aanrader.
23-06-2026 09:13 Koen, Zeist
In één woord: prima.
Grote keus, goede voorlichting in de winkel. De deuren zijn prima afgehangen
23-06-2026 08:31 Carel, Elst
Top geregeld!
Goede communicatie, afspraken zijn nagekomen. Nette levering.
16-06-2026 10:39 Pim, Goes
Fantastisch
Super mooie deur, goed geplaatst en goed geholpen!
16-06-2026 09:33 Suzanne, Purmerend

















