Albo voordeur: L-917.
De voordeuren van Albo zijn vervaardigd van de houtsoort merbau, 39mm dik. Bij deze serie deuren ligt de nadruk op schoonheid en detail. Deze rustige collectie krijgt expressie met diepliggende panelen en groeven. Alle stijlen, roedes, panelen en glaslatten zijn uitgerust met een prachtig profielschaafje.
Levertijd bedraagt circa 4 weken.
De panelen zijn van watervast MDF en zijn uitsluitend geschikt voor dekkende verfbehandeling. Indien u de deur in de originele houtkleur wenst te houden, worden de panelen in massief merbau uitgevoerd en kan de deur met transparante verf voorbehandeld worden.
In de offerte-aanvraag kunt u aangeven in welke kleur grondverf u de deur voorbehandeld wilt hebben. De voorbehandeling is in de vermelde prijs inbegrepen.
Tevens kunnen wij de deur voorzien van een voorlak, waarop een garantie geldt van 18 maanden. Binnen 18 maanden dient de deur afgelakt te worden, maar dit hoeft dus niet direct na plaatsing te gebeuren. U kunt kiezen uit 8 kleuren voorlak of transparante lak.
Deze deur kan indien gewenst als deelbare deur geleverd worden. Dit moet bij de bestelling opgegeven worden.
Wilt u wel een landelijke uitstraling, maar hoeven de onder- en bovendeur niet afzonderlijk van elkaar open te kunnen? Dan wordt op de scheiding van ondervlak en bovenvlak een zogenaamde middenweldorpel aangebracht. Deze weldorpel geeft de indruk van een deelbare deur.
De basisprijs van de voordeur geldt voor alle afmetingen tot een hoogte van 2340mm en een breedte van 930mm. De prijzen voor overige afmetingen kunnen wij u op aanvraag verstrekken.
In de offerte aanvraag kunt u aangeven welk glas en welke deelbewerkingen u wenst.
Het glas wordt los meegeleverd. De weldorpel is reeds gemonteerd.
Het is mogelijk om een slotgat of meerpuntsluiting te laten infrezen en deze te monteren. Onze meerpuntsluitingen voldoen aan het SKG** keurmerk en aan het Politiekeurmerk Veilig Wonen.
De vermelde prijs is exclusief glas en deelbewerkingen, omdat dit afhankelijk is van uw keuze.
In de offerte aanvraag zullen wij de betreffende kosten opnemen.
Garantie: 6 jaar
Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Albo.
Klantvriendelijk en super service
Zeer klantvriendelijk geholpen in de winkel.
Deuren op afspraak binnen gekomen, en een zeer bekwame installateur, die vakwerk afleverd. Een dikke tien als resultaat
10-12-2023 10:20 Gijs Molenaar , Huizen
Zeer goed geholpen
Aan de hand van de afmetingen van onze deurkozijn hebben we onze deur op maat kunnen bestellen iom Arnoud
08-12-2023 23:51 Roy, Capelle aan de ijssel
Vriendelijk en goeie service
Hele fijne ervaring gehad met dit bedrijf. Ze zijn behulpzaam, duidelijk in de communicatie en redelijk geprijsd. Erg mooie kwaliteit voordeur en ook heel netjes gemonteerd.
06-12-2023 14:18 J. A. , Muiden
Mijn ervaring met deco deuren is geweldig
Ik heb een goede ervaring met deco en de monteurs hel om aan te bevelen top
25-11-2023 06:39 H.Brouwer, Oostzaan
Goed proces en een prachtige deur helemaal naar wens.
Levertijd zou iets sneller mogen echter was het ook een maatwerk product wat we besteld hebben en dus is het wel weer begrijpelijk.
19-11-2023 05:40 Laurens, Zeist
Helemaal top
Vakkundige mensen bij Decodeuren, Wolter en Michael die de deuren hebben geplaatst
Zijn erg vakkundig
Wij zijn erg tevreden Peter en Paulien Kik
18-11-2023 13:19 Peter , Huizen
Top product. Top service
Wij hebben twee schuifdeuren besteld bij Deco deur. Moest op maat gemaakt worden. Uitstekend advies gekregen in de showroom en het eindproduct is ook top. Bij de aflevering zat er een beschadiging op een van de deuren door het transport. Er was geen enkele discussie om de deur te vervangen. Prima adres. We zouden er zo weer naar toe gaan.
08-11-2023 15:06 Rogier, Aerdenhout
Mooie deur en goede service!
Goed geholpen, snelle levering, goede montage service!
30-10-2023 14:09 Mariska, Huizen
prima service
mooie deuren geleverd
17-10-2023 17:18 sietse, loosdrecht
Mooie deur geplaatst door vaklui
Kwaliteitsdeur geplaatst door echte vaklui.
14-10-2023 18:13 Marco, Nijverdal