Albo voordeur LS-052
De serie voordeuren Exclusief hebben een tijdloze uitstraling, die binnen elke architectuur volledig tot hun recht komen. De exclusiviteit schuilt in de klassieke en toch hedendaagse details. Een uniek samensmelten van stijlen.
Alle types van de serie Exclusief met type aanduiding LS zijn deuren met geprofileerde sierlijsten, rondom eventuele glas-openingen en panelen.
In de offerte-aanvraag kunt u aangeven in welke kleur grondverf u de deur voorbehandeld wilt hebben. De voorbehandeling is in de vermelde prijs inbegrepen. De panelen van deze deur worden in massief hardhout uitgevoerd.
Tevens kunnen wij een voorlak (extra beschermlaag) aanbrengen, waarop een garantie geldt van 18 maanden Binnen 18 maanden dient de deur afgelakt te worden, maar dit hoeft dus niet direct na plaatsing te gebeuren. U kunt kiezen uit 8 kleuren voorlak of transparante lak.
De basisprijs van de voordeur geldt voor alle afmetingen tot de hoogte van 2340mm en een breedte van 930mm. De prijzen voor overige afmetingen kunnen wij u op aanvraag verstrekken.
Onderstaand kunt u aangeven welk glas en welke deelbewerkingen u wenst.
Het is mogelijk om een slotgat of meerpuntsluiting te laten infrezen en deze te laten monteren. Onze meerpuntsluitingen voldoen aan het SKG keurmerk met twee sterren en voldoen aan het Politiekeurmerk Veilig Wonen.
De vermelde prijs is exclusief glas en deelbewerkingen.
Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Albo.
Vakmanschap, snel het ziet er top uit!
Ik had ook mijn bedenkingen in het begin maar ben gewoon een keer bij DecoDeur langs geweest op afspraak, voor het te zien en te voelen was achteraf niet nodig.
De levertijd duurde even maar dat wisten we vooraf.
De deur is geleverd geplaatst en het ziet er geweldig uit.
Bedankt DecoDeur!
11-12-2025 20:47 Marc, Berlicum nb
Fijn en vlot geregeld.
Het ziet er top uit en de deur werd vlot geplaatst door een vriendelijke en vakkundige monteur
11-12-2025 18:14 Annerieke, Den Haag
Prima levering en montage
Voordeur vervangen en gemonteerd door Decodeur.
09-12-2025 00:15 Rene, De Meern
Top gedaan ziet er goed uit aardige monteur
Mooie deur goede montage netjes werk geleverd top
08-12-2025 09:09 Lauwerens, Eemnes
Goeie service en prachtige kwaliteit deur
De ophang service ook vakmannen en schoon en netjes. In de winkel netjes en rustig en vakkundig geholpen. Helemaal zoals je geholpen en geadviseerd wilt worden. Het is je viste kaartje je deur en ik heb n grote uitgave die je niet dagelijks doet. Heel blij met de gekozen deur.
04-12-2025 12:51 Gaby, Abcoude
prima en zeker aan te bevelen.
Een heel fijn deurenbedrijf om mee te werken. Luisteren heel goed naar wensen en vragen. Denken mee, dragen mogelijkheden en alternatieven aan die passen binnen de visie van de klant. Communicatie na opdracht is uitstekend. Inmeten was zeer secuur waarna de montage van de nieuwe deur zeer snel verliep.
Punt van aandacht is het maken van een afspraak voor de aflevering en montage. Was niet eenvoudig. Verder niets dan lof!
02-12-2025 13:02 Ad, Maarssen
Aanrader! Goede kwaliteit, prima service!
Een bedrijf dat meedenkt, een meer dan goede prijs/ kwaliteit verhouding heeft en duidelijk communiceert over de opdracht!
02-12-2025 09:49 Vincent, Leidschendam
Super
Deur inclusief kozijn laten plaatsen. Keurig geholpen in de winkel. De levertijd klopt precies. En een goede betrouwbare monteur die het kwam inmeten en plaatsen. En ook belangrijk. Een eerlijke prijs !!
27-11-2025 14:58 Maarten, Ijmuiden
Decodeur is klantvriendelijk, maar niet efficiënt in de afwerking.
De bestelling en levering van de deur gingen goed, inclusief tussendoorcontact, maar het deurbeslag werd via PostNL naar een vreemd adres gestuurd. Het was een zaterdag en ik kon niet corrigeren, noch via PostNL, noch via Decodeur. Mijn handtekening was verplicht, maar PostNL tekende zelf.
25-11-2025 10:04 Klaes, Soesterberg
Lange tijd wachten maar zeer tevreden met eindresultaat en qualiteit
Van bestellen tot plaatsen duurde langer dan verwacht maar toen hij kwam zeer vakkundig geplaaatst en erg mooie deur
21-11-2025 06:47 Frank, Hem

































