Menu

Skantrae Matching Series Carve SCA 15423

Skantrae Matching Series
- uit voorraad leverbaar
- polystyreenkern
- leverbaar in stomp of opdek
- afgelakt PU TopCoat RAL9010 Pure White
- dichte uitvoering met groeven
- garantie 10 jaar

€ 324,00 € 275,40 Excl. BTW: € 227,60

Deze Skantrae binnendeur uit de serie Matching Series is uit voorraad leverbaar. Bij de beschikbare opties kunt u zien onder 'afmeting Skantrae' welke maten in opdek of stomp er uit voorraad leverbaar zijn.

De Matching series Pure White RAL 9010 afgelakt. De kern van deze deur is gevulde met Polystyreen. Deze vlakke deur is voorzien van U-groeven die de deur een strakke moderne uitstraling geeft. Deze deuren zijn leverbaar als stompe en opdekdeuren, maar kunnen ook perfect als schuifdeur worden gemonteerd. 

Er is speciaal deurbeslag ontwikkeld voor deze Matching series. Bij de opties kunt u dit indien gewenst direct mee bestellen. Wanneer u dit mee besteld wordt de deur ook al voorzien van de nodige voorbewerkingen.

Bij draaideuren kunt u kiezen voor deurkrukken en deurgrepen. De deurkrukken uitgevoerd in RVS, mat chroom of mat zwart worden standaard met een loopslot geleverd. Of u kunt kiezen voor een rolslot in combinatie met een deurgreep. Het voordeel van een rolslot is dat er geen bewegende kruk nodig is om de deur te openen. Bij schuifdeuren kunt u de keuze maken uit het schuifdeursysteem Alfa, Delta of Foxtrot in combinatie met deurgrepen of deurkommen.

Matching series deuren worden standaard niet voorzien van slotgat/voorplaat boring. Alleen indien er deurbeslag mee besteld wordt, zal de deur dienovereenkomst voorbewerkt worden. 
Bij opdekdeuren wordt een toeslag gerekend.


Garantie: 10 jaar

Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Skantrae.

Mooie nieuwe voordeur, goede prijs.

Bij DecoDeur kregen we een scherpe offerte voor een nieuwe voordeur. De communicatie was duidelijk en rond de aangekondigde leverdatum kregen we bericht over montage. Rien is een vakman die de montage degelijk, netjes en snel heeft verzorgd.
Helaas was de deur niet geheel volgens afspraak, wat een fout was bij de bestelling door DecoDeur bij de fabrikant. DecoDeur heeft direct actie ondernomen en een nieuwe deur besteld. We moesten er wat langer op wachten, maar de deur is helemaal naar onze zin geleverd en gemonteerd.

10-08-2026 22:31   Rdbd, Amersfoort


Kwaliteit prima; uitvoeringstermijn nogal lang

Prima vooroverleg betreffende de mogelijkheden van een nieuwe deur.
Helaas vervolgens nogal wat tijd voor een voor-opname en de levertijd na opdracht.
Maar verder alles prima!

07-08-2026 20:04   Joop, Huizen


Klantgericht bedrijf

Medewerkers konden goed meedenken over wat we zochten voor een voordeur. Mogelijkheden goed besproken en dat is fijn.
Mooie voordeur afgeleverd en netjes geplaatst.

05-08-2026 17:16   Jacqueline Adema, Wilnis


Zeer prettige communicatie, service en erg blij met de deuren!

We kwamen bij Decodeur uit omdat we op zoek waren naar plafondhoge binnendeuren ter vervanging van de standaardkozijnen met bovenlicht.
Decodeur biedt een aantrekkelijk alternatief voor soms zeer dure maatwerkdeuren. Alles wordt ingemeten en de deuren (in de grondverf) worden vakkundig geplaatst (met beslag en sluitingen naar wens). Zelf werken we de deuren af (kitten en schilderen). Voor ons de perfecte oplossing. Communicatie, service en montage zijn top!

05-08-2026 08:45   Anke, Oosterhout


Super mooi deur en kozijn

Fijn contact met klantenservice waar goed werd meegedacht over deurbeslag keuze.
Zeer vriendelijk en nette monteur heeft oude deur en kozijn verwijderd en prachtig nieuw kozijn met onderdorpel geplaatst. Zijn erg blij met resultaat en handelswijze! Zeker aan te raden!

04-08-2026 12:42   Ben, Den haag


Desastreus

Deco Deur heeft mij laten ervaren hoe diep een bedrijf kan zinken wanneer het zijn eigen fouten probeert af te schuiven op de klant. Ik bem maandenlang bezig ben geweest om aan te tonen dat ik een deur in een bepaalde kleur had besteld, terwijl Deco Deur bleef vasthouden aan hun eigen administratieve chaos. In de correspondentie wordt zelfs erkend dat er sprake was van een “miscommunicatie” in hun eigen orderverwerking — een interne fout die ze vervolgens probeerden te presenteren alsof het mijn verantwoordelijkheid was.

Het offertetraject was absurd: talloze mails, telefoontjes, en zelfs een tijdslijn die ik zelf moest maken om hun fouten te bewijzen. Deco Deur bagatelliseerde mijn klachten en probeerde de risico’s bij mij neer te leggen. In het dossier staat letterlijk: “Cliënt heeft gedurende het offertetraject intensief contact gehad… en herhaaldelijk duidelijk gemaakt dat hij een deur in RAL 5008 wenste te ontvangen.” Toch bleef Deco Deur doen alsof ik het probleem was.

Pas na juridische bemiddeling kwam er beweging.

Dat een klant een jurist moet inschakelen om een deur in de afgesproken kleur te krijgen, zegt alles. Deco Deur toont geen professionaliteit, geen verantwoordelijkheid en geen respect voor de consument. Een bedrijf dat zijn eigen fouten probeert te verbergen en de klant laat opdraaien voor hun interne wanorde, verdient geen vertrouwen.

Voor mij nooit meer Deco Deur.

29-07-2026 20:05   Noorie, Den haag


Van bezoek showroom tot installatie super service

Uiterst vriendelijk en behulpzaam van bezoek showroom en aankoop tot uiteindelijke installatie.

24-06-2026 09:38   Margriet, Apeldoorn


Makkelijk proces en topmontage door een echte vakman

Wij hebben een goede ervaring gehad met onze nieuwe voordeur. Het proces van bestellen tot en met inmeten verliep makkelijk en duidelijk. De levertijd was wel lang, ongeveer 24 weken, maar ik vermoed dat dit in deze branche redelijk normaal is.
Een verbeterpunt zou zijn om tussentijds wat vaker een update te geven over de leverstatus. Dan weet je als klant beter waar je aan toe bent.
De montage was echt top. Rien is duidelijk een echte vakman: hij werkt netjes, denkt mee en regelt het gewoon. Binnen twee uur was alles klaar en het resultaat is helemaal naar wens.
Al met al zijn wij erg tevreden met de nieuwe voordeur en de montage. Een aanrader.

23-06-2026 09:13   Koen, Zeist


In één woord: prima.

Grote keus, goede voorlichting in de winkel. De deuren zijn prima afgehangen

23-06-2026 08:31   Carel, Elst


Top geregeld!

Goede communicatie, afspraken zijn nagekomen. Nette levering.

16-06-2026 10:39   Pim, Goes


Meer reviews op Kiyoh

Tags: Skantrae SSL 4000