Menu

Skantrae Matching Series Cove Three SCO15751

Skantrae Matching Series
- uit voorraad leverbaar
- polystyreenkern
- leverbaar in stomp of opdek
- pure white RAL 9010
- cove one haaks profiel met enkele bossing
- garantie 10 jaar

€ 388,00 € 329,80 Excl. BTW: € 272,56

Deze Skantrae binnendeur uit de serie Matching Series is uit voorraad leverbaar. Bij de beschikbare opties kunt u zien onder 'afmeting Skantrae' welke maten in opdek of stomp er uit voorraad leverbaar zijn.

De Matching series hebben polystyreen vulling. De One serie heeft één bossing paneel. De Two serie heeft twee panelen. Beide series hebben een strak haaks profiel en zijn afgelakt in wit RAL 9010 of zwart RAL 9011. De deuren zijn leverbaar als stompe en opdekdeuren, maar kunnen ook perfect als schuifdeur worden gemonteerd. 

Er is speciaal deurbeslag ontwikkeld voor deze Matching series. Bij de opties kunt u dit indien gewenst direct mee bestellen. Wanneer u dit mee besteld wordt de deur ook al voorzien van de nodige voorbewerkingen.

Bij draaideuren kunt u kiezen voor deurkrukken en deurgrepen. De deurkrukken uitgevoerd in RVS, mat chroom of mat zwart worden standaard met een loopslot geleverd. Of u kunt kiezen voor een rolslot in combinatie met een deurgreep. Het voordeel van een rolslot is dat er geen bewegende kruk nodig is om de deur te openen. Bij schuifdeuren kunt u de keuze maken uit het schuifdeursysteem Alfa, Delta of Foxtrot in combinatie met deurgrepen of deurkommen.

Matching series deuren worden standaard niet voorzien van slotgat/voorplaat boring. Alleen indien er deurbeslag mee besteld wordt, zal de deur dienovereenkomst voorbewerkt worden.
Bij opdekdeuren wordt een toeslag gerekend.

Garantie: 10 jaar

Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Skantrae.

top service

Heb deuren uitgezocht en tijdens inmeten goed advies gekregen over wat wel en niet te doen. De opvolging en begeleiding tijdens het proces was snel en adequaat. Deuren snel en goed geplaatst zonder rommel.

14-03-2026 09:08   Frits, Assen


Bij Decodeur besteld inclusief inmeten en plaatsen

Het volgen van het proces is niet echt gemakkelijk, zou verbeterd kunnen worden.
Ik heb gekozen om hem in te laten meten en plaatsen door Decodeur, hetgeen opgenomen werd door JDT Deuren. Duurde wel een paar weken voordat de afspraak met JDT rond was, hetgeen door ziekte en personeelstekort kwam. Na te zijn ingemeten is de bestelling geplaatst en duurde het dik 18 weken voordat de deur in Nederland was. (Geproduceerd door Javadeur in hun fabriek in Indonesië)
Plaatsing etc. is perfect afgerond door JDT-Deuren.
Was door hem te bestellen bij Decodeur iets goedkoper uit dan rechtstreeks bestellen bij JDT-Deuren of Javadeur.

14-03-2026 08:53   Gerard, Venlo


Geweldig

Verschillende keren contact gehad, altijd vriendelijk, snel reactie. Blij met de deuren, ze zijn prachtig!

13-03-2026 11:55   Theo, Zwammerdam


Top

Vriendelijke medewerker. Uitleg was duidelijk en ook de wensen die we hadden helder en duidelijk.

08-03-2026 22:58   Marcel, Almere


Zeer professioneel bedrijf

Erg tevreden met de deuren die geïnstalleerd zijn. Helaas duurde de levering wel lang, maar hier kan Decodeur niks aan veranderen.

Installatie zelf was ook top. Installateur is zeer professioneel en nog aardig ook.

Zeker een aanrader!

06-03-2026 18:46   Remy, Huizen


Mooie deuren, goede prijs en netjes geïnstalleerd

Een tijd geleden heb ik een nieuwe voordeur en een nieuwe binnendeur besteld bij DecoDeur. Deze zijn afgelopen vrijdag geïnstalleerd door een vriendelijke monteur. Ziet er top uit!

02-03-2026 11:27   Daniel, Rosmalen


Goede ondersteuning in het aankoopproces en uitvoering van de order

Bij Decodeur een nieuwe voordeur besteld. In het aankoopproces regelmatig contact gehad en de communicatie als zeer plezierig en kundig ervaren. Denken goed mee! De levering is conform het vooraf aangegeven tijdpad verlopen en je wordt tussentijds goed geinformeerd. Plaatsing vakkundig en snel uitgevoerd door een vakman.

Aanrader!

24-02-2026 14:02   Bert, Elburg


Positieve ervaring

Goede service en vriendelijke, snelle communicatie. Zeer tevreden met de twee nieuwe deuren die geplaatst zijn.

20-02-2026 16:54   Emma, Egmond aan den Hoef


Voordeur vakkundig geplaatst

Recent is er bij ons op vakkundige wijze een prachtige geïsoleerde voordeur in een nieuw kozijn geplaatst. Deur en sluitwerk lopen als een zonnetje. Geen schade aan de buitenmuur na het vervangen van het kozijn. De monteur heeft zijn werk heel precies en met oog voor detail uitgevoerd.

17-02-2026 12:00   Petra Teunissen, Schagen


Alles zoals afgesproken

Na verschillende bedrijven te hebben gesproken (waarbij ik me bij één ander bedrijf zelfs geschoffeerd en onder druk gezet voelde), kwam DecoDeur qua prijs én communicatie het beste uit de bus voor ons. Wel is een nieuwe voordeur met kozijn gewoon een hele grote uitgave voor een particuliere huizenbezitter, en als leek vraag je je toch af waarom deze kosten zó hoog zijn. Tegelijk lagen de prijzen bij andere aanbieders nog hoger. Tussen inmeten en plaatsen zat vijf maanden. Dit heeft te maken met het transport van de deur en draagt - zo werd ons verteld - bij aan het zo laag mogelijk houden van de kosten.

Al met al: als eenmaal helder is dat er nou eenmaal dit soort kosten en termijnen mee gemoeid zijn, dan kan ik zeggen dat: we heel goed en vriendelijk zijn geïnformeerd over het proces, er goed is meegedacht met wat mooi en passend zou zijn en ook hoe we de kosten binnen de perken konden houden, alles volgens afspraak is verlopen, we nu een hele mooie voordeur hebben in ons jaren 30 huis met een goed passend kozijn en een mooie natuurstenen dorpel met neuten.

Dus al met al zou ik DecoDeur zeker aanbevelen.

14-02-2026 13:25   Georgette, Waddinxveen


Meer reviews op Kiyoh

Tags: Skantrae SSL 4000