Terrasdeuren met kozijn combinatie 132-56
-gemonteerde deur kozijn combinatie
-inclusief gemonteerd Iso HR++ glas
-deur dikte 56mm
-borstwering hoogte 132mm
-dagmaat vanaf 1400x1900mm BxH
-inclusief in de grondverf gespoten
-DTS onderdorpel
- Merk: DecoDeur
€ 2.472,03 Excl. BTW: € 2.043,00
Terrasdeuren met kozijn combinatie 132-56
Deze voorbehandelde deur kozijn combinaties met terras- of achterdeuren zijn in alle maten compleet met gemonteerd glas te leveren.
De vermelde prijs is gebaseerd op de dagmaat 1800x2120 BXH de door u gewenste sponningmaat kunt u vermelden in de offerte aanvraag. Dagmaten groter of kleiner zullen een andere prijs hebben dan de getoonde prijs. Wij maken hier een offerte op maat voor u.
Standaard wordt deze buitendeur geleverd met gemonteerd isolatieglas tot een glas gewicht van 100kg per deur. De deur is voorzien van 2 ventilatiesleuven t.b.v. geventileerde binnenbeglazing. Het glas wordt los meegeleverd als het gewicht van het glas hoger dan 100kg wordt.
De DTS onderdorpels zijn geschikt voor zowel nieuwbouw als renovatie. De dorpels worden vervaardigd van een duurzame, zeer sterke en slijtvaste PE-kunststof.
In de offerte aanvraag kunt u aangeven welk glas en welke deelbewerkingen u wenst. Het glas wordt gemonteerd als het gewicht niet meer bedraagt dan 100kg
Het is mogelijk om een slotgat of meerpuntsluiting te laten infrezen en deze te monteren. Deze meerpuntsluitingen voldoen aan het SKG*** keurmerk en aan het Politiekeurmerk Veilig Wonen.
De vermelde prijs is inclusief glas en deelbewerkingen, omdat dit afhankelijk is van uw keuze.
Levertijd 4-6 weken.
Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Decodeur
Prima
Het aankoopproces verliep goed. Mooie deuren tegen redelijke prijzen. Ik heb een maat deur gekocht. Ben er heel blij mee. Het duurde wel lang (een half jaar) voordat deze uiteindelijk geplaatst werd.
14-01-2025 16:20 Daniëlle, Eindhoven
Zeer goed geholpen
Prima levering
Goed contact
En o tijd zoals afgesproken
14-01-2025 06:59 Clay, Zaandijk
Hele mooie deuren en sneller geleverd dan verwacht
Goede communicatie van te voren omtrent het maken van extra infrezingen en het weglaten van slotgaten. Helaas waren een aantal infrezingen vergeten, maar is naar tevredenheid opgelost. Vergissingen zijn menselijk, en als dit goed wordt opgelost heeft een bedrijf een streepje voor, dat is service wat je mag verwachten, vandaar een 10 voor DecoDeur en fabrikant Java!
03-01-2025 11:14 Jan, Epe
Prima kwaliteit en contact verliep soepel
Decodeur levert prima deuren van goede kwaliteit. De levertijd is wel wat lang helaas, maar dan heb je ook wel wat. Fijn dat je achteraf kunt betalen.
30-12-2024 14:58 Michael, Hilversum
Uitstekend product. Prima service
Dit is de tweede keer dat ik een paar schuifdeuren bij Decodeur bestel. De deuren zijn gewoon schitterend. En de communicatie met Decodeur verloopt gewoon top. Enige minpuntje is de levertijd. Toch zo'n 3 maanden. Maar als je dat weet, kan je erom heen plannen. En het is het wachten waard.
30-12-2024 14:55 Rogier, Aerdenhout
Goed, prettige service
Zie boven
30-12-2024 14:48 Dolf, Den Haag
Zeggen wat ze doen en doen wat ze zeggen
Dit is nog een bedrijf waarmee je kan communiceren, wijzigingen en foutjes worden opgelost. Ook als het wat meer tijd en inspanning kost. Enorm tevreden
22-12-2024 15:24 Bernard, Hoofddorp
Super ervaring met DecoDeur
Goede geïnformeerd en geadviseerd tijdens het gehele koopproces. Reageren snel op mailcontact. Bij aflevering deur zat er helaas een kleine lak beschadiging op de deur. Werd gelijk goed opgepakt en 2 dagen later stond er een schilder voor de deur die de deur weer prefect heeft afgelakt. Zijn zeer tevreden over de geplaatste deur.
22-12-2024 11:26 Robert, Vleuten
Prima geholpen met mooie nieuwe deuren
Mijn huis is enorm opgeknapt met de nieuwe deuren. Alles netjes geleverd en geplaatst.
20-12-2024 21:35 Anita, Heemskerk
Blij met het eindresultaat
Ik ben blij met het eindresultaat. De timmerman die de deur kwam plaatsen werkte zeer kundig met een perfect resultaat.
In het proces wat langer moeten wachten. Was wellicht niks aan te doen door levertijden. Toch hoop je in het proces up-to-date gebracht te worden als geschepte verwachtingen niet gehaald kunnen worden. Al met al een goede ervaring!
15-12-2024 18:01 Dennis, Zaltbommel
Tags: deur kozijn combinatie