Complete set RenoV8 Ecosy kozijn 100mm zonder bovenlicht (wit)
- uit voorraad leverbaar
- tbv stompe deuren
- inhoud pakket 2 stijlen, een bovendorpel en montagemateriaal
- incl scharnier inkrozingen 89x89mm
- wit voorbehandeld
- WITTE SPONNINGSRUBBERS
- Merk: Austria
€ 351,96 € 316,77 Excl. BTW: € 261,79
Bouwpakket RenoV8 Ecosy kozijn 100mm zonder bovenlicht (wit) bestaat uit:
Dit luxe houten renovatie kozijn dat toepasbaar is voor het vervangen van een bestaand stalen kozijn. Het vervangen kan zonder breekwerk uitgevoerd worden met behoud van dezelfde deurbreedte. Ook voor nieuwbouw zeer geschikt.
Deze kozijnen zijn alleen geschikt voor stompe binnendeuren. De scharnier inkrozingen zijn al gemaakt.
Er zijn 3 inkrozingen van 89x89mm voor toepassing in de hoogte 2015/2115. En 4 inkrozingen 89x89mm voor de hoogte 2315. u dient in verband met de inkrozingen altijd de draairichting van de deur op te geven.
- Renovatie kozijn t.b.v. stompe binnendeuren
- Wit voorbehandeld naaldhout
- Muurdikte 100mm
- Boven dorpels voor deurbreedte 630 t/m 930 mm (inkortbaar) en op aanvraag voor dubbele deuren
- Pakket opgebouwd uit 2 stijlen, een bovendorpel en montagemateriaal
Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Austria.
Hele mooie deur waar we erg blij mee zijn
Het hele beetelproces ging eenvoudig. Vragen werden snel beantwoord en er werd prettig meegedacht. Inmeten en plaatsen ging ook vlekkeloos. We zijn er erg blij mee.
02-05-2026 09:42 Tom, Maarn
Goede service
Lijnen zijn kort, duidelijke afspraken en een goede service en montage. Echt een aanrader
02-05-2026 00:40 M., Rotterdam
Zeer goede kwaliteit deuren en prettige en persoonlijke service
DecoDeur heeft mij zeer goed geadviseerd en daar nam men ook echt de tijd voor.
Iedereen die ik sprak was vriendelijk en persoonlijk.
Er werd aan allerlei details gedacht die ik zelf niet had kunnen bedenken.
De deuren zijn prachtig en de montage verliep vlot en was heel netjes.
Een vriendelijk bedrijf met mooie producten en ouderwetse service.
01-05-2026 17:00 Astrid, Beekdalen
Prachtige voordeur
Alles is soepel verlopen. Het samenstellen en bestelling van de voordeur ging heel makkelijk en tijdens het inmeten van de voordeur hebben ze nog alles gecheckt en advies gegeven over bijvoorbeeld de kleur van de scharnieren. Goed geïnformeerd over de duur van het proces en de levering. Op de dag van het plaatsen is alles ook soepel en goed verlopen met als eindresultaat een prachtige voordeur. Eindelijk tocht vrij!
28-04-2026 09:10 Milou, Kortenhoef
Keurig gemonteerd en alles volgens afspraak.
Vanaf het eerste contact t/m oplevering een keurige afhandeling, met een factuur voor een betaling na de levering (gentlemans agreement zoals Deko-deu vertelde bij opdracht).
25-04-2026 14:00 G.J., anoniem
uitstekend.
Het is het waard om er zolang op te moeten wachten.
20-04-2026 11:52 Gert, Aalsmeer
Zeer goede firma
Zeer goede ervaring.. contact is goed en deur is zoals beschreven .. na levering betalen top ..en goede prijs kwaliteit…
15-04-2026 13:38 R., Enschede
Resultaat is prachtig
Door ziekte monteur heeft het definitief plaatsen lang moeten wachten.
Maar er is kwaliteit geleverd.
Maar laat eerder wat horen indien er ongewenste situaties voordoen; want dan zouden wij mogelijk andere acties kunnen ondernemen. Nu lag het initiatief steeds bij ons de klant.
13-04-2026 18:10 Wim, Huizen
Kwalitatief goed
Goede communicatie en keurige plaatsing monteur
13-04-2026 17:40 Peter, Aalsmeer
Perfecte ervaring een aanrader!
Via internet Decodeur ontdekt met een duidelijke site, afspraak gemaakt en uiterst goed ontvangen in de showroom.
Vriendelijk personeel, niet opdringerig en erg behulpzaam met uitleg etc.
Uiteindelijk een deur/beslag uitgekozen inclusief een nieuw kozijn.
Ik kan niets anders vermelden dat, de kwaliteit kozijn met een Belgische hardstenen dorpel werkelijk goed is.
Ook de deur was prima en niets op aan te merken.
De timmerman (Rien Bos) welke via DecodDeur was geregeld is een vakman.
Zelfs het omwisselen van het reeds gemonteerde beslag terwijl de juiste geleverd waren was geen probleem (onder het mom van klantenservice)
Wij willen hierbij het gehele DecoDeur team bedanken!
10-04-2026 14:49 Johan, Hendrik Ido Ambacht








