- kant-en-klaar om af te hangen
- afgelakt met Svedex Superlak
- garantie 10 jaar op Svedex Superlak
- stompe of opdek uitvoering
- voorzien van het FSC keurmerk
- Merk: Svedex
€ 580,00 € 458,20 Excl. BTW: € 378,68
Svedex Cameo CE05 paneeldeur is leverbaar in standaard maten en is afgelakt met Svedex Superlak.
Uniek aan deze binnendeuren is dat ze kant-en-klaar zijn om direct afgehangen te kunnen worden!
Levertijd bedraagt circa 5 werkweken.
Standaard maatvoering:
breedte maten: 73 | 78 | 83 | 88 | 93cm
hoogte maten: 201,5 | 211,5 | 231,5cm
Maatwerk is ook mogelijk, neem hiervoor contact met ons op.
Minimale deurbreedte is 680mm en maximaal 1110mm.
Minimale deurhoogte is 1580mm en maximaal 2400mm
De Svedex binnendeuren zijn vervaardigd uit samengestelde honingraat en hebben een dikte van ca. 39mm. Kantafwerking: deuren zijn 3 zijdig (zijkanten en bovenkant) voorzien van kantfolie in de kleur van de deur. De onderzijde van de deuren is geseald met hotmelt. De Svedex binnendeuren zijn verkrijgbaar in stomp en opdek uitvoering en zijn afgelakt met Svedex Superlak. Superlak dankzij de hoogwaardige lakkwaliteit en het robuuste lakpantser!
Voordelen Svedex Superlak:
- ongevoelig voor uv-licht
- zeer duurzaam
- uitermate slijt- en krasvast
- emissiearm geproduceerd
- verkrijgbaar in verschillende kleuren
- 10 jaar garantie.
Svedex Superlak kleuren:
- alpine wit, zijdeglans > bij benadering RAL 9010
- extra wit, zijdeglans > bij benadering RAL 9016
- diep zwart, mat > bij benadering RAL 9005 > zwarte lak heeft een unieke, matte uitstraling en geeft bescherming tegen krassen, vlekken en zelfs vingerafdrukken!
Hang- en sluitwerk:
Alle deuren zijn standaard voorzien van een slotgatboring t.b.v. een Nemef 1200 / 1300 / Svedex SX200 serie en een gemonteerd Svedex SX210 slot. Afwijkende slotgatboringen zijn op aanvraag aan te brengen. Opdekdeuren zijn afhankelijk van de hoogte voorzien van 2, 3 of 4 paumelleboringen. Stompe deuren zijn standaard pas- en armgeschaafd en niet voorzien van scharnierkrozingen. Scharnierkrozingen zijn op aanvraag aan te brengen.
De deuren worden standaard geleverd met een loopslot. Maar de deuren kunnen zonder meerprijs ook geleverd worden met vrij-/bezetslot, dag-/nachtslot of met kastslot.
Garantie: 10 jaar
Svedex deuren worden op bestelling geproduceerd en vallen onder maatwerk > deze deuren kunnen dus niet geretourneerd worden.
Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Svedex.
Makkelijk proces en topmontage door een echte vakman
Wij hebben een goede ervaring gehad met onze nieuwe voordeur. Het proces van bestellen tot en met inmeten verliep makkelijk en duidelijk. De levertijd was wel lang, ongeveer 24 weken, maar ik vermoed dat dit in deze branche redelijk normaal is.
Een verbeterpunt zou zijn om tussentijds wat vaker een update te geven over de leverstatus. Dan weet je als klant beter waar je aan toe bent.
De montage was echt top. Rien is duidelijk een echte vakman: hij werkt netjes, denkt mee en regelt het gewoon. Binnen twee uur was alles klaar en het resultaat is helemaal naar wens.
Al met al zijn wij erg tevreden met de nieuwe voordeur en de montage. Een aanrader.
23-06-2026 09:13 Koen, Zeist
In één woord: prima.
Grote keus, goede voorlichting in de winkel. De deuren zijn prima afgehangen
23-06-2026 08:31 Carel, Elst
Top geregeld!
Goede communicatie, afspraken zijn nagekomen. Nette levering.
16-06-2026 10:39 Pim, Goes
Fantastisch
Super mooie deur, goed geplaatst en goed geholpen!
16-06-2026 09:33 Suzanne, Purmerend
DecoDeur opent nieuwe mogelijkheden
In februari winkel van concurrent bezocht en daarna volgens hun offerte dezelfde kenmerken ingevuld op de DecoDeur website.
Dat scheelde zo’n €700!
Vervolgens bij DecoDeur de beste 100 en de slechtste 100 reviews gelezen. Met die kennis een bezoek gebracht aan de showroom. Was bijzonder leerzaam en prettig. Goed advies etc. In het verdere proces heen en weer gemaild en alle uitkomsten en afspraken nauwgezet in woord en beeld vast laten leggen in de factuur. Op papier hadden we de perfecte deur en een transparant en reëel proces. En zo is het precies gegaan, zonder enige hobbel. Ook inmeten en afhangen door Rien Bos was klasse. Wat een vakman! Kortom: goed oriënteren, goed vastleggen en over en weer doen wat is afgesproken. Resultaat is een sluitend proces en een mooie, kwaliteitskeurmerk als afsluiting.
05-06-2026 14:13 Jan, Krimpen aan den IJssel
Super mooie deur van DECODEUR
De deur uitgezocht via de website van DECODEUR,
Er word een offerte gemaakt ,dat heb ik goedgekeurd,
De timmerman komt de deur dan inmeten ,.na het inmeten wordt de bestelling door mij gedaan,
Dezelfde timmerman plaats de deur heel professioneel in het kozijn .
Super mooie deur met 3 puntssluiting .
Heel erg bedankt DECODEUR team
28-05-2026 16:16 John, Heemskerk
Goede communicatie
Contact goed, uitvoering deuren monteren goed. Afronding kosten ivm beschadiging en deursluiting moeizaam.
26-05-2026 10:04 Celine, Zeist
Prima
Service is prima. Aandachtspunt is de traagheid van leveren. Het product was al bij jullie aanwezig en dan nog duurde het drie weken voor montage.
25-05-2026 13:46 Albert, Velp
uitstekende service
uitstekende service
22-05-2026 14:37 R., Sneek
Op zich goed
Deur zelf is goed maar heb wel opmerking over de vrij korte weldorpel had 3 cm langer mogen wezen
Verder de driepuntsluiting is matig en een gebruiksaanwijzing voor de valdorpel zou welkom zijn
22-05-2026 13:43 Koos, Zoetermeer







































