Menu

WK043-6 ruit voorraad

Voorraad terras- of achterdeur
- direct leverbaar
- plakroedes 32mm
- brede stijlen 139mm
- dekkend voorbehandeld
- geschikt voor isolatieglas
- veiligheidsglas meeleverbaar
- KOMO keurmerk

€ 672,74 € 538,19 Excl. BTW: € 444,78

Weekamp WK043-6 ruits terras- of achterdeur uit voorraad leverbaar.

Deze witte voorbehandelde terras- of achterdeur is in diverse maten direct uit voorraad leverbaar. Bij de beschikbare opties kunt u zien onder 'Maten voorraad' welke maten uit voorraad leverbaar zijn.

Mocht u een andere maatvoering wensen dan kunt u dit vermelden in het veld 'Opmerkingen'. Deze deuren zijn standaard 12mm rondom inkortbaar (24mm in de hoogte en 24mm in de breedte). De XL versie heeft een hoogte maat van 2340mm en is 25mm inkortbaar.

De terras-/achterdeuren van Weekamp vervaardigd van de houtsoort Premium Hardwood (39mm dik). Andere diktes zoals 54mm ook leverbaar. Deze deuren zijn dekkend wit voorbehandeld. De breedte stijlen zijn 139mm breed en de borstwering 349mm hoog.

Deze deur kan voorzien worden van diverse glassoorten, waaronder ook veiligheidsglas. Dit glas is extra isolerend, inbraakwerend en letselschadeveilig. Het glas voor deze deur dient los bijbesteld te worden. Levering vindt plaats inclusief isolatieglaslatten. De deur is voorzien van 2 ventilatiesleuven t.b.v. geventileerde beglazing. 

Bij de beschikbare opties kunt u aangeven welk glas en welke deelbewerkingen u wenst.
Het glas wordt los meegeleverd.
Het is mogelijk om een slotgat of meerpuntsluiting te laten infrezen en deze te monteren. Deze meerpuntsluitingen voldoen aan het SKG*** keurmerk en aan het Politiekeurmerk Veilig Wonen.

De vermelde prijs is exclusief glas en deelbewerkingen, omdat dit afhankelijk is van uw keuze.

Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Weekamp.

Zowel in offerte fase als uitvoeringsfase enorm fijne mensen

2 geïsoleerde goed in de grondverf zittende buitendeuren die perfect afgehangen zijn.
De verkoper(s) was behulpzaam en geduldig en heeft ons prima te woord gestaan.

Ook per mail een goede communicatie.

Tevens de deurafhangers leverden kwalitatief erg goed werk. Aardige mensen die er ondanks de werkdruk geen haastklus van hebben gemaakt.
Deco deur een top bedrijf.

12-09-2025 19:35   Harry, Houten


Netjes en vakkundig geholpen

Luisteren en komen met oplossingen.

11-09-2025 17:13   Cees, Almere


Top

Deur besteld, goed en snel contact over offerte. Duidelijk traject, deur is netjes geleverd en geplaatst en de oude deur afgevoerd zoals afgesproken.

09-09-2025 21:43   Anthon, bodegraven


Goed

Netjes gedaan. De wachttijd (8 maanden) een beetje te lang

08-09-2025 19:55   Nicolette, Lelystad


Uitstekend

Flink assortiment, goede prijs/kwaliteitverhouding, goede bereikbaarheid en uitstekende service. Monteurs zeer kundig en vriendelijk.

05-09-2025 14:31   Michael, Huizen


Van begin tot eind heeft heeft decodeur gedaan wat ze beloofd heeft.

Goed advies bij de keuze voor een deur, duidelijk aangegeven wat de levertijd is. Op de dag van montage, professioneel en snel gemonteerd .

03-09-2025 11:31   Raymond, Hilversum


Alles geleverd volgens afpraak.

Alles geleverd volgens afpraak.

02-09-2025 12:05   André, BLARICUM


Alles naar wens

Super kwaliteit, en een leuk prijsje.
Echte aanrader, het hele proces verloopt soepeltjes.

28-08-2025 21:06   Luc, Velden


Mooi afgewerkt.

Mooie deur gekocht. Heel netjes gewerkt met erin plaatsen. Helemaal blij mee.

28-08-2025 17:23   Annet Floor, Huizen


Snel geplaatst en top afgewerkt.

De monteurs waren op tijd de beide deuren waren binnen 3 uur geplaatst. Wij zijn zeer tevreden.

19-08-2025 17:39   Thea, Eenrum


Meer reviews op Kiyoh