Raffito Industriële draaideuren deurstel in kozijn
- opgebouwd uit slanke aluminium profielen
- compleet inclusief kozijn
- aantrekkelijk geprijsd vergeleken met staal
- hoogte maten van 1900 tot 2669mm
- breedte maten tot 2286mm (per twee deuren en kozijn)
- voorzien van een poedercoating in RAL9011 (grafietzwart)
- gemonteerd met verschillende glas keuzes
- garantie 5 jaar
- Merk: Raffito
€ 3.952,51 € 3.359,64 Excl. BTW: € 2.776,56
Deze Raffito Industriële draaideur, in dubbele uitvoering, sluit perfect op de rest van de kamer aan en maakt de inrichting van je ruimte helemaal af. Door het strakke en industriële ontwerp is deze draaideur een eyecatcher in het interieur. Dit model is toepasbaar in vrijwel elke ruimte en interieur.
De Raffito Industriële deuren zijn opgebouwd uit stijlvolle, aluminium profielen met bijpassend kozijn. De deuren worden door middel van een rolslot gesloten. De breedte van de stijlprofielen bedraagt 39mm. De hoogte/breedte van het montage profiel + kozijn bedraagt 58mm. De hoogte van de boven- en onderdorpels is 75mm, de tussenprofielen hebben een hoogte van 21mm. De deurdikte is 38mm. De profielen zijn voorzien van een poedercoating in RAL9011 (grafietzwart).
Draaideuren:
Het stelbereik van het kozijn is standaard circa +9mm/-9mm.
De speling tussen deur en de vloer is standaard 8mm, deze afstand kan indien gewenst groter.
De speling rondom het kozijn is 3mm.
De draaideur kan uitgerust worden met een:
- beugel handgreep: formaat 20x20x300mm, montage op de verticale stijl of een
- bar handgreep: formaat 20x10x750mm, montage op de horizontale tussenprofielen.
- bar handgreep: formaat 20x10x1200mm, montage op de horizontale tussenprofielen.
Er is een keuze uit 4 verschillende soorten veiligheidsglas, helder gelaagd glas (ook wel transparant genoemd) of mat gelaagd glas tevens is er nu ook de keuze uit rookglas of subtiel grijs. Alle glassoorten zijn 6mm gelaagd.
De vermelde prijs is voor één enkele draaideur inclusief kozijn en inclusief helder glas. Voor andere glassoorten geldt een meerprijs. De prijs is gebaseerd op de afmeting tot 830x2340mm (per deur). Er geldt een meerprijs voor grotere deurmaten.
En voor eventueel toe te voegen zijlichten geldt een meerprijs.
Garantie: 5 jaar
Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Raffito.
Hele mooie deur waar we erg blij mee zijn
Het hele beetelproces ging eenvoudig. Vragen werden snel beantwoord en er werd prettig meegedacht. Inmeten en plaatsen ging ook vlekkeloos. We zijn er erg blij mee.
02-05-2026 09:42 Tom, Maarn
Goede service
Lijnen zijn kort, duidelijke afspraken en een goede service en montage. Echt een aanrader
02-05-2026 00:40 M., Rotterdam
Zeer goede kwaliteit deuren en prettige en persoonlijke service
DecoDeur heeft mij zeer goed geadviseerd en daar nam men ook echt de tijd voor.
Iedereen die ik sprak was vriendelijk en persoonlijk.
Er werd aan allerlei details gedacht die ik zelf niet had kunnen bedenken.
De deuren zijn prachtig en de montage verliep vlot en was heel netjes.
Een vriendelijk bedrijf met mooie producten en ouderwetse service.
01-05-2026 17:00 Astrid, Beekdalen
Prachtige voordeur
Alles is soepel verlopen. Het samenstellen en bestelling van de voordeur ging heel makkelijk en tijdens het inmeten van de voordeur hebben ze nog alles gecheckt en advies gegeven over bijvoorbeeld de kleur van de scharnieren. Goed geïnformeerd over de duur van het proces en de levering. Op de dag van het plaatsen is alles ook soepel en goed verlopen met als eindresultaat een prachtige voordeur. Eindelijk tocht vrij!
28-04-2026 09:10 Milou, Kortenhoef
Keurig gemonteerd en alles volgens afspraak.
Vanaf het eerste contact t/m oplevering een keurige afhandeling, met een factuur voor een betaling na de levering (gentlemans agreement zoals Deko-deu vertelde bij opdracht).
25-04-2026 14:00 G.J., anoniem
uitstekend.
Het is het waard om er zolang op te moeten wachten.
20-04-2026 11:52 Gert, Aalsmeer
Zeer goede firma
Zeer goede ervaring.. contact is goed en deur is zoals beschreven .. na levering betalen top ..en goede prijs kwaliteit…
15-04-2026 13:38 R., Enschede
Resultaat is prachtig
Door ziekte monteur heeft het definitief plaatsen lang moeten wachten.
Maar er is kwaliteit geleverd.
Maar laat eerder wat horen indien er ongewenste situaties voordoen; want dan zouden wij mogelijk andere acties kunnen ondernemen. Nu lag het initiatief steeds bij ons de klant.
13-04-2026 18:10 Wim, Huizen
Kwalitatief goed
Goede communicatie en keurige plaatsing monteur
13-04-2026 17:40 Peter, Aalsmeer
Perfecte ervaring een aanrader!
Via internet Decodeur ontdekt met een duidelijke site, afspraak gemaakt en uiterst goed ontvangen in de showroom.
Vriendelijk personeel, niet opdringerig en erg behulpzaam met uitleg etc.
Uiteindelijk een deur/beslag uitgekozen inclusief een nieuw kozijn.
Ik kan niets anders vermelden dat, de kwaliteit kozijn met een Belgische hardstenen dorpel werkelijk goed is.
Ook de deur was prima en niets op aan te merken.
De timmerman (Rien Bos) welke via DecodDeur was geregeld is een vakman.
Zelfs het omwisselen van het reeds gemonteerde beslag terwijl de juiste geleverd waren was geen probleem (onder het mom van klantenservice)
Wij willen hierbij het gehele DecoDeur team bedanken!
10-04-2026 14:49 Johan, Hendrik Ido Ambacht














